S’COOL ACADEMY’de etkinlikler “sıkıcı” ve “hedeften uzak” olmanın çok ötesinde…

NEDİR BU “KAMPÜS TEMSİLCİLİĞİ”?

S’COOL ACADEMY’nin üniversite odaklı tüm proje ve faaliyetlerinde katkıda bulunmak üzere her kampüsten temsilcilerden oluşan, ekip ruhunu ve gönüllülüğü esas alan etkileşim odaklı bir yapılanmadır.

S’COOL ACADEMY Kampüs Temsilcileri, organizasyonların tanıtım faaliyetlerine katkıda bulunurlar ve onlara sunduğumuz imkanlarla kariyer yolculuklarına erkenden başlamış olurlar.

S’COOL ACADEMY Kampüs Temsilciliği, üniversite öğrencilerinin ve yeni mezunların CV’sine de artı bir değer katar.

KİŞİSEL GELİŞİM
ETKİNLİKLERE ÜCRETSİZ KATILIM
NETWORK EDİNME İMKANI
STAJ FIRSATLARI
TEMSİLCİLERE ÖZEL KARİYER EĞİTİMLERİ
SÜRPRİZ ÖDÜLLER

SIKÇA SORULAN SORULAR?

Temel şartımız tabii ki üniversite öğrencisi olmak. Meraklı, kendini geliştirmeye ve sosyal aktivitelere aç ve açık olmak. Kampüs içinde ne kadar aktifse, O’nu aramızda görmekten o kadar mutlu oluruz. Bir de üniversitesinde bir öğrenci topluluğuna üyeyse pek bir seviniriz.

Etkinlik, seminer ve zirveleri duyurmak ve tanıtımını yapmak (whatsapp grupları, sosyal medya, vs.) Kampüs içinde gerçekleştireceğimiz tanıtım çalışmalarına destek vermek ve bunları belirli aralıklar ile raporlamak.

S’COOL ACADEMY Kampüs Temsilciliği gönüllülük esasına dayanmaktadır. Kampüs temsilcileri, organizasyonlara ücretsiz katılırlar ve network edinme imkanı yakalarlar. Senelik olarak sadece üniversite temsilcilerine yönelik düzenlenen eğitimlerde yer alırlar. Ayrıca performanslarına göre sürpriz ödüller kazanırlar.

Katılım Formu

BİZE KATILIN

Bize katılarak özel indirimlerden yararlanın
ve en son etkinliklerimizden ilk siz haberdar olun!